SOAP Manager (1.0.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín
