SOAP Manager (1.0.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Web services
bg: Уеб услуги
