SOAP Manager (1.0.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
