SOAP Manager (1.0.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja
