SOAP Manager (1.0.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Authentication
cs: Ověření

en: Usage
cs: Použití

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby

en: Uses
cs: Použití

en: HTTP Basic Authentication
cs: Základní HTTP ověření
