SOAP Manager (1.0.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr
