SOAP Manager (1.0.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Usage
da: Brug

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: Uses
da: Bruger

en: Logging settings
da: Logning

en: Authentication methods
da: Godkendelsesmetoder
