SOAP Manager (1.0.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Authentication
et: Autentimine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Uses
et: Kasutab

en: Security settings
et: Turvasätted

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine

en: Logging settings
et: Logimise seaded

en: Authentication methods
et: Autentimise meetodid
