SOAP Manager (1.0.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Usage
fi: Käyttö

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Uses
fi: Käyttää

en: Security settings
fi: Turvallisuusasetukset

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi

en: Logging settings
fi: Logituksen asetukset
