SOAP Manager (1.0.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Usage
hu: Használat

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Uses
hu: Használat

en: Security settings
hu: Biztonsági beállítások

en: Logging settings
hu: Naplózási beállítások

en: Authentication methods
hu: Hitelesítési módszerek
