SOAP Manager (1.0.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
