SOAP Manager (1.0.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Uses
lv: Lieto
