SOAP Manager (1.0.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: About
my: အကြောင်း
