SOAP Manager (1.0.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Uses
oc: Usatges
