SOAP Manager (1.0.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
