SOAP Manager (1.0.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Authentication
ps: تصدیق

en: About
ps: په اړه
