SOAP Manager (1.1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad
