SOAP Manager (1.1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Usage
eu: Erabilera

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Uses
eu: Erabilerak
