SOAP Manager (1.1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web
