SOAP Manager (1.1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Uses
lt: Naudoja

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos
