SOAP Manager (1.1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Usage
nl: Gebruik

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Debug settings
nl: Debug-instellingen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Logging settings
nl: Logging-instellingen

en: Authentication methods
nl: Authenticatie methoden
