SOAP Manager (1.1.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Usage
ro: Utilizare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Uses
ro: Folosește

en: Logging settings
ro: Setări de logare

en: Authentication methods
ro: Metode de autentificare
