SOAP Manager (1.1.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Authentication required
vi: Cần thiết xác thực
