SOAP Manager (1.1.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ
