SOAP Manager (1.1.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Usage
ca: Ús

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Uses
ca: Usos

en: Security settings
ca: Opcions de seguretat

en: Authentication required
ca: Identificació requerida

en: HTTP Basic Authentication
ca: Identificació bàsica per HTTP

en: Authentication methods
ca: Mètodes d'autenticació
