SOAP Manager (1.1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Usage
hr: Upotreba

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Uses
hr: Uporaba
