SOAP Manager (1.1.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um
