SOAP Manager (1.1.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Usage
ru: Использование

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Uses
ru: Использование

en: Security settings
ru: Настройки безопасности

en: Authentication type
ru: Тип аутентификации

en: HTTP Basic Authentication
ru: HTTP Basic-аутентификация

en: Logging settings
ru: Настройки логирования

en: Authentication methods
ru: Методы аутентификации
