SOAP Manager (1.1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Usage
sv: Användning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Uses
sv: Använder
