Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Administrator
br: Melestrer
