Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (68 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Setting
hy: Կարգավորում

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն

en: Publish comment
hy: հրապարակել մեկնաբանություններ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Wide
hy: Լայն

en: Block the selected user(s)
hy: Արգելափակել նշված օգտատերերին

en: Unblock the selected user(s)
hy: Վերականգնել նշված օգտատերերին

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա
