Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (311 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Moderated content
cs: Moderovaný obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Email notification
cs: Připomenutí e-mailem

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: view
cs: zobrazit

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Archive
cs: Archiv

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Components
cs: Komponenty

en: Attachment
cs: Příloha

en: Upload
cs: Nahrát

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Separator
cs: Oddělovač

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Footer
cs: Patička

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Term name
cs: Název termínu

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Normal
cs: Normální

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Authored by
cs: Autor

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: General
cs: Obecné

en: Example
cs: Příklad

en: Table
cs: Tabulka

en: Start
cs: Začátek

en: Navigation
cs: Navigace

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Template
cs: Šablona

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Source
cs: Zdroj

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Languages
cs: Jazyky

en: Map
cs: Mapa

en: author
cs: autor

en: Caption
cs: Popisek

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Author Name
cs: Jméno autora

en: Glossary
cs: Slovník

en: Product
cs: Produkt

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Products
cs: Produkty

en: Percentage
cs: Procenta

en: Relationship
cs: Vztah

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Translations
cs: Překlady

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Published comments
cs: Zveřejněné komentáře

en: Related content
cs: Související obsah

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Tabs
cs: Záložky

en: Complete
cs: Dokončit

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Language switcher
cs: Přepínač jazyka

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: Blocks
cs: Bloky

en: Used in
cs: Použito v

en: Form
cs: Formulář

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Grid
cs: Mřížka

en: Global
cs: Globální

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: Offset
cs: Posun

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Account
cs: Účet

en: Setting
cs: Nastavení

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: Unpublish comment
cs: Skrýt komentář

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: IP address
cs: IP adresa

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Delete comment
cs: Smazat komentář

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Primary
cs: Primární

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Video file
cs: Video soubor

en: Publish comment
cs: Zveřejnit komentář

en: Draft
cs: Koncept

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Yes/No
cs: Ano/Ne

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Who's new
cs: Kdo je nový

en: Delete redirect
cs: Smazat přesměrování

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: Apply filters
cs: Použít filtry

en: Publish on
cs: Zveřejnit v čase

en: Unpublish on
cs: Schovat v čase

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Alert
cs: Upozornění

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Library
cs: Knihovna

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full comment
cs: Celý komentář

en: Save comment
cs: Uložit komentář

en: Unapproved comments
cs: Neschválené komentáře

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah

en: Make content sticky
cs: Přilepit obsah nahoru v seznamu

en: Make content unsticky
cs: Zrušit přilepení obsahu

en: Promote content to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Remove content from front page
cs: Odstranit obsah z titulní stránky

en: Save content
cs: Uložit obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: The name of the shortcut.
cs: Název zkratky.

en: Time zones
cs: Časová pásma

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
cs: Tento odkaz vás zavede na externí webové stránky. Nejsme zodpovědni za jejich obsah.

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: The comment author's name.
cs: Jméno autora komentáře.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Not specified
cs: Nespecifikováno

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
cs: Odeslání uloženo. K tomuto formuláři se můžete vrátit později, což vám obnoví aktuální hodnoty.

en: Master
cs: Nadřízené

en: Wide
cs: Široký

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Original language
cs: Původní jazyk

en: The user ID of the comment author.
cs: Uživatelské ID autora komentáře.

en: The comment author's home page address.
cs: Domácí stránka autora komentáře.

en: The time that the comment was created.
cs: Čas vytvoření komentáře.

en: The time that the comment was last edited.
cs: Čas poslední úpravy komentáře.

en: 1 place | @count places
cs[0]: 1 místo
cs[1]: @count míst
cs[2]: @count místa

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: (link is external)
cs: (odkaz je externí)

en: The comment author's email address.
cs: Emailová adresa autora komentáře.

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Block the selected user(s)
cs: Zablokovat vybrané uživatele.

en: Cancel the selected user account(s)
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: Unblock the selected user(s)
cs: Odblokovat vybrané uživatele

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů

en: Recent comments.
cs: Nejnovější komentáře.

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: All content, by month.
cs: Veškerý obsah, dle měsíce.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
cs: Zobrazuje seznam nejnovějších uživatelských účtů na webu.

en: Who's online block
cs: Blok "Kdo je přihlášen"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
cs: Zobrazuje uživatelská jména naposled aktivních uživatelů a celkový počet aktivních uživatelů.

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Narrow
cs: Úzký

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: A list of new users
cs: Seznam nových uživatelů

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total

en: Delete media
cs: Smazat média

en: Publish media
cs: Zveřejnit média

en: Unpublish media
cs: Skrýt média

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Find and manage comments.
cs: Hledat a spravovat komentáře.

en: Comments published
cs: Komentáře zveřejněny

en: Media Name
cs: Název

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
cs: Pro hlavní stranu zatím neexistuje žádný obsah. Instrukce pro přidání obsahu najdete v <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">uživatelské příručce</a>.

en: Name (A-Z)
cs: Jméno (A–Z)

en: Name (Z-A)
cs: Jméno (Z–A)
