Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Product
ga: Táirge

en: Completed
ga: Déanta

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Dashboard
ga: Deais

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht
