Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (109 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Moderated content
af: Gemodereerde inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Homepage
af: Tuisblad

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Table
af: Tabel

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Member for
af: Lid vir

en: Languages
af: Tale

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Translations
af: Vertalings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: News
af: Nuus

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Blocks
af: Blokke

en: Permission
af: Permissie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: Account
af: Rekening

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar

en: Posted in
af: Gepos in

en: - All -
af: - Alle -

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
