Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (168 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: More
lv: Vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Views
lv: Skati

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Components
lv: Komponentes

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Footer
lv: Kājene

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Authored by
lv: Autors

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: General
lv: Galvenie

en: Example
lv: Piemērs

en: Table
lv: Tabula

en: Start
lv: Sākt

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Full
lv: Pilns

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Token
lv: Marķieris

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Languages
lv: Valodas

en: Map
lv: Karte

en: Days
lv: Dienas

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Reference
lv: Atsauce

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Document
lv: Dokuments

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Form
lv: Forma

en: Next >
lv: Tālāk >

en: Global
lv: Globāls

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Account
lv: Konts

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Compact
lv: Kompakts

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: The name of the shortcut.
lv: Īsceļa nosaukums.

en: Time zones
lv: Laika zonas

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

en: Content editor
lv: Satura redaktors

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
