Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (59 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Text
mn: Текст

en: Upload
mn: Оруулах

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Left
mn: Зүүн

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Date and time
mn: Огноо цаг
