Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Options
el: Επιλογές

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα
