Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Navigation
eo: Navigado

en: Setting
eo: Agordo
