Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Options
he: אפשרויות

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Navigation
he: ניווט

en: Setting
he: הגדרות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Pagination
he: דפדוף

en: Current page
he: דף נוכחי
