Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
