Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
