Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Options
km: ជម្រើស

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Navigation
km: ការ​រុករក
