Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Off
kn: ಜಡ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Setting
kn: ಸಂಯೋಜನೆ
