Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە
