Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Options
lt: Nustatymai

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Template
lt: Šablonas

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas
