Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Setting
my: အစီအမံ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
