Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Options
nl: Opties

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Setting
nl: Instelling

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Pagination
nl: Paginering

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen
