Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Authored by
ro: Autor

en: Example
ro: Exemplu

en: Navigation
ro: Navigator

en: Template
ro: Șablon

en: Setting
ro: Setare

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Pagination
ro: Paginație

en: Current page
ro: Pagina curentă
