Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Options
ru: Опции

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Authored by
ru: Автор

en: Example
ru: Пример

en: Navigation
ru: Навигация

en: Template
ru: Шаблон

en: Setting
ru: Настройка

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Metatags (Hidden field for JSON support)
ru: Мета-теги (скрытое поле для поддержки JSON)

en: The computed meta tags for the entity.
ru: Вычисленные метатеги для сущности.
