Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Template
sr: Шаблон

en: Setting
sr: Подешавање
